ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11 Haziran 2018 Müsteşar Yusuf TEKİN Canlı Yayını
11 Haziran 2018 Pazartesi günü saat 09.30 da Sayın Müsteşarımız Doç. Dr. Yusuf TEKİN EBA üzerinden yapılacak canlı yayına katılacaktır. Canlı yayın http://www.eba.gov.tr/uzem/canli adresi üzerinden yapılacak olup, Sayın Müsteşarımıza sormak istediğiniz soruları, 07 Haziran 2018 tarihinden itibaren soru@eba.gov.tr adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen Sorularda; Öğretmenin Adı Soyadı, Okul Adı ve İl Adı bilgilerine mutlaka yer verilmelidir.Canlı Yayında Dikkat Edilecek Hususlar:1-Bağlantı hızının en az 4 Mb/s olması gerekmektedir. Problem yaşanması muhtemel kurumlar için İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince gerekli tedbirler alınmalıdır.2-Yayın, aynı kurum içerisinde mümkün olan en az sayıda bilgisayar/etkileşimli tahta ile izlenmelidir.3-Canlı yayınının sağlıklı izlenebilmesi için Tarayıcı olarak Google Chrome önerilmektedir. Problem olması durumunda diğer tarayıcılar denenmelidir. 4-Canlı yayın esnasında sorun yaşaması durumunda 0 312 296 96 07 numaralı telefon aranarak destek alınmalı, sorunun devam etmesi durumunda video player altında verilen kurum reel ip adresi(http://www.ipnedir.com/), kurum kodu ve mobil iletişim numarasını destek@eba.gov.tr adresine bildirilmelidir.![11 Haziran 2018 Müsteşar Yusuf TEKİN Canlı Yayını](/www/images/mansetresim.png)