ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası Etkinlikleri
2022 yılı Mevlid-i Nebi Haftası'nda ''Peygamberimiz, Cami ve İrşat'' teması ele alınarak İlçe Müftülüğümüz 03 Ekim 2022 tarihinde başlayacak olan Mevlid-i Nebi Haftası boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklere öncülük edilerek ilçemizde bulunan ortaokul öğrencileri arası şiir ve lise öğrencileri arasında kompozisyon yarışması düzenlenecektir. Şiir ve kompozisyon yarışması için gerekli duyuruların, teşvik ve yönlendirmelerin yapılmasını, yazılan eserlerin 07.10.2022 tarihine kadar Karayazı Müftülüğü'ne ulaştırılması hususunda; gereği rica olunur.![2022 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası Etkinlikleri](/www/images/mansetresim.png)