ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ARALIK AYI YÖGEP ÇALIŞMALARI
Aralık Ayı Yönetici Gelişim Programı Toplantısı Karayazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi' nde gerçekleştirildi.İlçemiz bünyesinde İmam Hatip okul yöneticilerinin katılımıyla imam hatip okullarının toplumsal algısı,algı yönetimi,kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar ile dijital okul portfolyo oluşturma okul web sayfasının ve sosyal medyanın yönetimi konusunda önemi konular üzerinde fikir alışverişinde bulunularak yapılması gerekenler üzerine konuşuldu.![ARALIK AYI YÖGEP ÇALIŞMALARI](/meb_iys_dosyalar/2021_01/05205237_IMG-20210105-WA0005.jpg)