ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
" Atletizm Yarışmalarında Başarılarla Döndük. "
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde düzenlenen yarışmalarda ilçemiz öğrencileri birçok madalyayla döndü.![](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_06085655_img20160305wa0009.jpg)
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde düzenlenen yarışmalarda ilçemiz öğrencileri birçok madalyayla döndü. Kırk öğrencimizle katıldığımız yarışmalarda başarı elde eden öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.