ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Proje Okullarına Öğretmen Ataması
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı proje okulu olarak eğitim öğretim yapan Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ekli ihtiyaç listesinde belirtilen branşlarda öğretmen ataması yapılacağına ilişkin ilgi yazı ekte gönderilmiştir. Söz konusu yazının ilçenizde bulunan okul/kurumlara duyurularak, başvuruda bulunmak isteyen öğretmenlerin başvuru formlarının 24 Şubat 2022 tarihine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesini rica ederim.![Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Proje Okullarına Öğretmen Ataması](/www/images/mansetresim.png)
Görevlendirme Başvuru Formu İçin Tıklayınız.
Değerlendirme Çizelgesi İçin Tıklayınız.
PYK için Tıklayınız.
Norm Kadro Fazlası Çizelgeis İçin Tıklayınız.
Öğretmen İhtiyacı İçin Tıklayınız.