ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DEĞERLER EĞİTİMİ 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İŞ VE İŞLEMLER
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Değerler Eğitimi Kapsamında ekteki Değerler Eğitimi Yıllık Çalışma Takvimi doğrultusunda yapılması ve yapılan çalışmalar ile ilgili raporların İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze veya Ömer AÇIKYÜREK´e(Karayazı İmam Hatip Ortaokulu Müdür V.) teslim edilmesi hususunda ; Bilgilerinize ve gereğini rica ederim.![DEĞERLER EĞİTİMİ 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İŞ VE İŞLEMLER](/www/images/mansetresim.png)