İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis ÇİÇEK´in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis ÇİÇEK´in 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/19131134_18_mart_canakkale_zaferi_mesajlari_resimli_en_dokunakli_en_icten_sozler_1552889095_8028.jpg)
18 Mart Çanakkale Zaferi, bağımsızlık ve vatan sevgisi uğruna savaşmaktan çekinmeyen, tüm imkansızlıklara rağmen ecdadımızın vatan için vermiş olduğu milli mücadele destanıdır. Yok edilmek istenen milletimiz, destan yazarak Çanakkale´nin geçilemeyeceğini tüm dünyaya güçlü bir şekilde ilan etmiştir
Bu duygularla, Çanakkale Zaferi´nin 104. yıldönümünü kutluyor, vatan uğruna can veren bütün şehitlerimizi ve gazi olan kahramanlarımızı şükran ve minnetle anıyorum.
Muhlis ÇİÇEK
İlçe Milli Eğitim Müdürü