ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Konu: Destekleme ve Yetiştirme kursları
ACELE VE GÜNLÜDÜR 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Kurs başvurularının alınması için 21 Ocak 2019 – 03 Şubat 2019 tarihleri arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından başvurusu yapılan okullara onay Verilecek olup, kursa başvurmayan okulların acilen başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapılan inceleme sonucunda onay bekleyen okullarımız bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen tarihe kadar onay için okulların kurslara başvurmaları hususunda; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü![Konu: Destekleme ve Yetiştirme kursları](/www/images/mansetresim.png)