ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MART AYI YÖGEP ÇALIŞMALARI
![MART AYI YÖGEP ÇALIŞMALARI](/meb_iys_dosyalar/2021_03/25112530_4d03a0c7-e567-4d2c-8149-c99a321cd12d.jpg)
Mart Ayı Anadolu İmam Hatip Liseleri / İmam Hatip Ortaokulları YÖNETİCİ GELİŞİMİ PROGRAMI (YÖGEP) Kapsamında Bayraktar İmam Hatip Ortaokulu 'nda yapılmıştır.
- Türkiye ve dünyada "etkili okul", "iyi okul"
- Kendini yenileyen okul
- Okul geliştirme projeleri, modelleri
Konulu eylem faaliyeti İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Bülent KÜÇÜK, ilçemiz İmam Hatip Okulları Ve İmam Hatip Liseleri yöneticileri katılmıştır.