ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PERFORMANS DEĞERLENDİRMELERİNİN SİSTEME GİRİLMESİ
İlçemizde görev yapan, 60 işgününü tamamlayan aday öğretmenlerin performans değerlendirmelerinin DANIŞMAN ÖĞRETMEN VE MÜDÜRLERİ tarafından sisteme girilmesi hususunda ilçemizdeki tüm okul müdürlerinin okullarına gerekli duyurunun yapılarak herhangi bir gecikmeye mahal verilmemesi ve mağduriyet yaşanmaması hususu önem arz etmektedir. Gereği önemle rica olunur.![PERFORMANS DEĞERLENDİRMELERİNİN SİSTEME GİRİLMESİ](/www/images/mansetresim.png)