ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAYIN KAYMAKAMIMIZ OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİ
İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan Hüsnü TÜRKER Karasu İlk/Ortaokulu ve Karaağıl İlk/Ortaokulu' nu ziyaret ettiler. Kendisine İlçe Jandarma Komutanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz eşlik etti. Kaymakamımız; öğretmen, idareci ve öğrencilere "pandemi" sürecinde eğitim-Öğretim hakkında bilgiler alıp öğrencilerimize hediyeler dağıttı.![SAYIN KAYMAKAMIMIZ OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_02/25110157_23432510-4302-4b37-9919-69ff8b88bf86.jpg)