ERZURUM
KARAYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yoğunlaştırılmış Yabancı Dil Programı
Sinop,Kırıkkale ve Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 2022-2023 Eğitim ve öğretim yılında itibaren "Yoğunlaştırılmış Yabancı Dil Programı" uygulayacak okullara ilişkin ilgi yazılar ve onay ekte gönderilmiştir. İlçenizdeki okul müdürlüklerine duyurulur. Gereğini rica ederim.![Yoğunlaştırılmış Yabancı Dil Programı](/www/images/mansetresim.png)
Resmi Yazı İçin Tıklayınız.
EK için tıklayınız.
Ek 1 için tıklayınız.
Ek 3 için tıklayınız.
Ek 4 için tıklayınız.